FURNITURE / Sofas / Canapé 6412312

nr 641 2312

Canapé

19th century, length: ca 175, wear, damages.

1800-tal, längd: ca 175

Condition: slitage, skador

100

SEK 1600

Monday May 24 2010
at 19:47:59